28 kwietnia 2023 r. w ZSCKR w Kamieniu Małym pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów technikum. Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście: Pan Dariusz Jaworski Burmistrz Miasta i Gminy Witnica oraz rodzice tegorocznych absolwentów. W krótkim wystąpieniu pan burmistrz pogratulowali absolwentom ukończenia szkoły i życzył samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz przekazał dla tegorocznych maturzystów pamiątkowe długopisy.

Dyrektor szkoły pan Emil Zapisek pożegnał absolwentów technikum, wręczył nagrody, świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, listy pochwalne wyróżniającym się uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom nagrodzonych uczniów. Specjalne nagrody otrzymali Kacper Mazur, Mateusz Ożarowski oraz Jakub Szkolnicki, uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, osiągnęli znaczące sukcesy w konkursach i olimpiadach zawodowych oraz wykonywali pracę na rzecz szkoły.

Następnie wychowawcy klas czwartych, pani Helena Stupak oraz pan Marek Głowacki, wręczyli świadectwa ukończenia szkoły swoim wychowankom. Na zakończenie uroczystego apelu uczniowie klas czwartych zaprezentowali przygotowaną, pod czujnym okiem wychowawców część artystyczną. Uroczystość zakończyło wystąpienie uczniów kończących szkołę, którzy podziękowali dyrekcji i nauczycielom za wspólnie spędzone cztery lata w murach naszej Szkoły.

R. W.

GALERIA