Po przerwie, spowodowanej pandemią, 18 grudnia 2021r. na deptaku w Witnicy, odbył się VII Jarmark Świąteczny zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy Witnica. Wśród licznie zgromadzonych wystawców, pojawili się przedstawiciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym, którzy na swoim stoisku sprzedawali stroiki i ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów technikum architektury krajobrazu oraz częstowali ciastkami upieczonymi przez młodzież, uczącą się w technikum żywienia i usług gastronomicznych. Nad pracami uczniów czuwały nauczycielki kształcenia zawodowego panie Wioletta Czerwińska, Kinga Janczylik, Anna Jońca oraz Iwona Westfalewska.

Mieszkańcy Witnicy w trakcie zakupów świątecznych ozdób, potraw i ciast mieli możliwość wysłuchać występów dzieci z Akademii Dźwięku oraz chórów z terenu gminy Witnica.

R.W.