W dniu 03 grudnia 2021 roku w siedzibie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbył się finał regionalny XX edycji Konkursu Wiedzy Ekologicznej. W tym roku hasło przewodnie konkursu brzmiało:

„Z ekologią żyjmy w zgodzie i pomóżmy w tym przyrodzie”.

Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie: Miłosz Koncik z klasy III TR(P) i Jakub Szkolnicki z klasy III TR, którzy najlepiej rozwiązali test na etapie szkolnym.
Finał regionalny obejmuje uczestników z dwóch województw: zachodniopomorskiego i lubuskiego, a głównym celem konkursu jest popularyzowanie, poszerzanie i podnoszenie świadomości ekologicznej wśród uczniów szkół średnich.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę i po podsumowaniu wyników uzyskali następujące rezultaty:

Jakub Szkolnicki zajął V miejsce i został wyróżniony,
Miłosz Koncik zajął XV miejsce w konkursie,
Uczniowie otrzymali cenne nagrody.

Gratuluję wiedzy i zajętych miejsc, a innych uczniów zachęcam do udziału w konkursach organizowanych w naszej szkole.

Dariusz Kaniowski