28 września 2021r. w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy, odbyła się uroczystość w trakcie, której Pan Dariusz Edward Jaworski Burmistrz Miasta i Gminy Witnica, wręczył 127 uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu naszej gminy Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Witnica.
Wśród tegorocznych wyróżnionych uczniów, znaleźli się przedstawiciele Technikum im. Dezyderego Chłapowskiego w Kamieniu Małym, którzy otrzymali stypendium na rok szkolny 2021/2022 przyznane za uzyskanie bardzo dobrych wyników w nauce oraz wzorowe zachowanie w poprzednim roku szkolnym.
Stypendystami Burmistrza Miasta i Gminy Witnica zostało dwudziestu pięciu uczniów naszej szkoły. Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

R.W

Fot. Mirosław Sztogryn

Materiał wideo przygotowany przez TVP3 Gorzów Wielkopolski

Niemal 130 uczniów ze wszystkich szkół w gminie Witnica odebrało stypendia naukowe (tvp.pl)